DÜNYALAR SAVAŞI Z ! | WORLD WAR Z TÜRKÇE BÖLÜM 1Beni instagram,twitter ve twitch sayfalarımdan takip ederek destek olabilirsiniz.

Instagram ►
Twitter ►
Twitch ►

Videoyu Beğendiyseniz ;

Kanalı takip etmeyi , videoyu beğenmeyi ve yorumlarınızı bizimle paylaşmayı lütfen ihmal etmeyiniz.İyi Seyirler …

Merhaba Ben Mete Özbey , Youtube Türkiye oyun videoları, bur da dev gibi bir aile için her gün yeni video yüklüyorum. Kanalımda oyun gaming , eğlence , challenge , komedi , şaka , şarkı , vlog , montaj , tepki ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum. Destek için beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın !

World War Z (WWZ Game) Gameplay Walkthrough Part 6 includes a Game Review and Campaign Main Mission 3: Moscow for PS4 Pro, Xbox One X and PC. My World War Z Gameplay Walkthrough will feature the Full Game Story Campaign including Episode 1: New York, Episode 2: Jerusalem, Episode 3: Moscow and Episode 4: Tokyo. This World War Z Game Gameplay Walkthrough will include a Review, all Missions, Zombies, Horde, Bosses, New Gameplay, Xbox One X, PS4 Pro, Single Player and more until the Ending of the Single Player Story! Thanks Focus Home Interactive and Saber Interactive for Sponsoring Part 1 of this 2019 World War Z Complete Walkthrough!

World War Z is a third-person shooter video game developed by Saber Interactive, published by Focus Home Interactive and scheduled for release for Microsoft Windows, PlayStation 4, and Xbox One in April 2019.

The game is based on the 2013 film World War Z, with gameplay featuring over the shoulder third person shooter cooperative combat against large numbers of zombies, defensive traps and emplacements. The game will be set in New York, Jerusalem, Moscow, and Japan.

Nguồn: https://gizmondolive.com/

Xem thêm bài viết khác: https://gizmondolive.com/category/phim

48 responses to DÜNYALAR SAVAŞI Z ! | WORLD WAR Z TÜRKÇE BÖLÜM 1

  1. AYLARDIR SENİ İZLİYORUM HER VİDEODA GÜLER Mİ BİR İNSAN TEPKİLERİNE KAHKAHA ATIYORUM

    EDİT: ŞARJÖR DEĞİŞTİRİRKEN ZOMBİLERİN ARASINA DALIP ÖLÜYOR.

  2. cs go =zula world war z =left 4 dead 2 bildiğin çakması beyler inanın bana konuşmalarına kadar zonbi ismlerine kadar left 4 dead 2bu oyunu alamnıza gerek yok 13:51 monster nootbuklarda %99 indirim 😀

  3. ARKADAŞLAR YOUTUBE LEFT 4 DEAD 3 TAZDIM BU OYUN ONDE CIKTI YABI CAKMA ASLINDA LEFT 4 BILENLER ICIN KONTRELER BENZER

  4. resident evil remakelerden geldim ve buradaki zombiler beni dehşete düşürdü resident evil zombileri kolay lokmaymış resmen

  5. Dostum yanlış anlama ama dışardan göründügü gibi bi yorum yapıcam kanalın ilerisi icin Çok boş ve cok konusuyosun ve fazlasıyla itici oluyor yaşın geregi ekran da yakısmıyor dostum iyi yayınlar

Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *